HOOVIKOHVIKUD

Pühapäeval 15. mail 2022 kell 11:00-17:00
toimuvad juba traditsiooniks saanud
Kalamaja Päevade Hoovikohvikud.

Kalamaja Päevade hoovikohvikute kaart.

Hoovikohviku aadress Hoovikohviku nimi Tutvustus
Graniidi 3 Härra Vuntsike Cafe Härra Vuntsike Cafe pakub soolaseid pelmeenivormi pirukaid ning magusaid pulgakooke.
Graniidi 15 Vaimutoit Vaimutoit pakub rahvuslikke toite koos lugemisvara valikuga.
Graniidi 19 Graniidi Burksirõõm Graniidi Burksirõõm pakub maitsvaid kästitööburgereid.
Graniidi 20 Õnne hoovikohvik Õnne hoovikohvik pakub värsket kanasalatit, kartulisalatit, puuviljasalatit, kiluvõileibu ning lõhecroissante. Magusa armastajatele on kirjut koera, küpsisetorti, kolme šokolaadi browniet ja palju muud.
Graniidi 21 Kohvihoovik Kohvihoovik pakub koduköögis valminud soolaseid ja magusaid hõrgutisi. Samuti saab nii kohvi kui ka värskendavat jooki.
Graniidi 28 Eurasia Coffee Lab Eurasia Coffee Lab pakub külmpruulitud erikohvi ja Ameerika koduseid magustoite.
Kalaranna 15/17 Perenne Interior kohvik Perenne Interior kohvik pakub värskeid saiakesi, kooke ja pirukaid. Nende kõrvale saab nautida kohvi, teed, alkoholivabu karastusjooke ning erinevaid mahlasid.
Kalevi 24 Supp ja Seelik Supp ja Seelik pakub tomati-läätsesuppi, koduseid kooke ning kõrvale värsket kohvi. Ja loomulikult ka rabarberi kisselli!
Kopli 6 PAHANDUSE RÕDUPELMEENID ON TAGASI PAHANDUSE RÕDUPELMEENID ON TAGASI! – Sass Henno rõdult on võimalik osta korvitäite kaupa Kalamaja parimaid käsitööpelmeene, praetud sibula, meresoola, mee ja rummiga.
Kopli 23 The Kurze The Kurze pakub Dagestani traditsioonilisi toite, esineb ka Gruusia toite – hachapurid, hartšood ja hinkaleid.
Kopli 38/1 Jäätisekohvik Jäätisekohvikust saab maitsvat isetehtud jäätist krõbedas Volta vahvlis!
Kopli 38/1 ja Kopli 38/2 vaheline hoov Tatsi hoovimüük Tatsi autobusside ajaloolistes garaažides ja hoovialal müüakse jääkohvi, kodulimonaadi ja kirjut koera, aga ka taaskasutuse aardeid, mööblit, nõusid, riideid ja käsitööehteid ning -tekstiili.
Kopli tn, 52/1 “Udmurdi päike” Udmurdi Päike tutvustab udmurdi traditsioonilisi roogasid. Saab proovida traditsioonilist nisutangudega putru, kevadist nõgesesuppi ning nõgesepelmeene. Samuti saab erinevate täidistega pirukaid.
Kotzebue 16 Kalamaja muuseumi aiakohvik Kalamaja muuseumi aias saab nautida mõnusat aeda ja toredaid näitusi. Kohvikumenüüs on pakkumisel kardemonisaiad, kaneelisaiad, mooni-šokolaadisaiad ja veel nii mõndagi magusat ja soolast. Muidugi saab kohvi ja kuulsat pärnaõieteed.
Köie 1b Väikesed Kokad Väikesed Kokad pakuvad oma koduhoovis suurtele ja väikestele külastajatele erinevaid isetehtud maiuspalu, mida saadavad etteasted viiulil. Müügil ka laste endi meisterdused, mänguasjad ja lasteraamatud.
Küti 1/2 Brave Dog Brave Dog hoovikohvik pakub hot doge koos väga erinevate lisanditega – koduse salsa, kimchi, jalapenode, nachode ja palju muuga. Lisaks on valikuid ka vähem seiklushimulistele.
Linda 7/1 Belinda Belinda hoovikohvik on maja laste kohvik, kus pakutakse vahvleid, kooke ja muid maitsvaid suupisteid.
Malmi 1/Vabriku 13 Vahemere kohvik Vahemere kohvik tutvustab väga traditsioonilist Vahemere kööki – türgi tee, kodune kreeka jogurt, vegan bulguri pallid, maitsvad saiakesed ja palju muud.
Malmi 6 MaiWistik – loodusega tasakaalus Maiwistik pakub ravimtaimedest inspireeritud loomingut.
Salme 35 Reisenmanni resto Reisenmanni resto pakub taimseid ja vegetaarseid salateid, suupisteid ning hummuseid.
Salme 45 Salme 45 Hoovikohvik Salme 45 pakub suppe, suupisteid, pirukaid ja kooke.
Soo 7 Soo Seitse Sõbrad Soo Seitse Sõbrad pakuvad oma hoovikohvikus kergeid soolaseid eineid ning mõnusaid kooke.
Soo 14 Crepes and Fruit Hoovikohvik Crepes and Fruit pakub värskelt küpsetatud pannkooke nii täidisega kui ka ilma. Samuti saab värskeid puuvilja- ja köögiviljatopsikesi.
Soo 14 Kodune Maitse Kodune Maitse pakub oma hoovikohvikus kanatiibu, friikartuleid, salateid, kiluvõileibu ning magusaid vahvleid.
Soo 18 Mary J kohvik Mary J hoovikohvikus saab maiustada erinevate saiakeste ning kondenspiimaga vahvlitega!
Soo 21 Soo 21 Muusikapuhvet Soo 21 Muusikapuhvetis saab nautida tummiseid ja kõhtutäitvaid suppe.
Soo 43/1 “Head lapsed – need kasvavad pitsaga!” “Head lapsed – need kasvavad pitsaga!” hoovikohvikus asub Paks-Herbert, mis on päris ehtne kivist kuppelahi, millest tulevad väga kõrgel kuumusel küpsetatud mahlased ja isikupärased pitsad. Valikus on liha, mereanni ja taimse kattega variandid.
Suur – Patarei 9 Pinwheel Shop Pinwheel Shop pakub kohvi ning eestimaiseid La Muu jäätiseid.
Telliskivi 52a Kalamaja tagahoov Hoovikohvik Kalamaja tagahoov pakub teed, kohvi, šokolaadiküpsiseid ja viineripirukaid. Perenaised keedavad nõgesesuppi ja kõike muud paremat.
Tööstuse 47a Secret Mexican Society Secret Mexican Society pakub traditsioonilist Mehhiko kodust toitu.
Uus-Kalamaja 10/2 Suhkrupilv Hoovikohvikust Suhkrupilv saab pehmeid, kohevaid ja magusaid suhkrupilvekesi, mis on tehtud suhkruvatist. Samuti saab kodusest toormahlast valmistatud värskendavat limonaadi.
Uus-Kalamaja 10/3 Tüdrukute kohvik Tüdrukute kohvik pakub suitsukilu ampse, maasuitsusingi quiche’i, Vanaema kartulisalatit lisandiga ja viineri spiraale. Maiustada saab Kass Arturiga, Viiru-siiru-sigri-migri koeraga, pulgakookide ning Wafel & Cream šokolaadi unelmaga. Kell 12:00-13:00 annab Jazzduo Stepsel Jazzisessooni.
Vabriku 6 Teine Kodu Keraamikasalongis Teine Kodu pakuvad lasteringi noored värskeid ning soolaseid ampse.
Vabriku 21 Soome-Ugri vanaemaga Soome-Ugri vanaemaga hoovikohvikus saab nautida soome-ugri rahvuslikke toite.
Vana-Kalamaja 8 Kleine-Fischermey G&S Hoovikohvikus Kleine-Fischermey G&S pakutakse maitsvaid küpsisetorte.
Vana- Kalamaja 9a Teoteatri Tagatuba Teoteatri Tagatuba pakub soolaseid ja magusaid pannkooke, kana-brokkoli plaadipirukat, kõrvitsapüreesuppi ning paljastatakse ka saladus, mida nende näitlejad etenduste ajal kõige meelsamini näksivad.
Vana-Kalamaja 17 Vürts Vürtsist leiab Ukraina köögile omaseid roogasid ning ka Asian fusioni toite!
Vana-Kalamaja 28 b Särtsupunkt Hoovikohvik Särtsupunkt pakub Kalamaja päevade külastajatele erinevaid väikeseid ampse, nii soolaseid kui magusaid. Kindlasti on menüüs ka palju taimset kraami. Samuti asub seal lastele mänguala.
Vibu 18 MuriKuri Lastekohvik MuriKuri Lastekohvikus pakutakse kergemaid soolaseid ja magusaid suupisteid. On mõeldud eelkõige nooremate külaliste vajadusi arvestades ja püsti on pandud väike mängunurk.