Kauplejate infoleht

Kellaajad
Alale pääseb laupäeva hommikul alates 7:00 ainult läbi Salme tänava (Kopli – Vabriku suuna).
Abistame õige koha üles leidmisel.
Ala peab olema autovaba hiljemalt kell 10:00.
Kauplemine võimalik kuni 18:00. Toitlustajad saavad kaubelda kuni 22:00

Prügi
Kauplejatel on kohustus tekkinud prügi toimetada suurde konteinerisse.
Konteiner paikneb Salme kultuurikeskuse taga.

Elekter
Vigased seadmed ja juhtmed eemaldatakse. Elekter alal alates 8:30
Ööseks alal elektritarbimist ei ole planeeritud.

Ohutus
Toitlustuseks vajaliku lahtise tule kasutamisel tuleb muretseda 6kg tulekustuti.
Kõik telgid ja seadmed peavad olema kinitatud tootjapoolsete nõuetega.

Turvalisus
Öösel on alal turvamees kes jälgib, et alal ei toimuks huligaanitsemist.
Turvamees ei valva teie vara.

Parkimine
Parkimine toimub avalikel tänavatel. Osadel kauplemiskohtadel on auto parkimiskoht sisse arvestatud.

Vesi
Alal on Tallinna Vee joogivee haagis, asub Salme kultuurikeskuse taga.

Toidu pakkumine
Toidu serveerimisel on lubatud kasutada ainult biolagunevaid nõusid
(Põhja-Tallinna poolne täiendav korraldus)

Müügiluba
Müügiluba väljastatakse kauplejale korraldaja poolt. Toimetame selle ise teile.

Kui siit infost on veel midagi puudu, siis anna sellest teada: kaubandus@tiim.ee

Korraldaja kontakt: 56 76 5555

Ala plaan
(Ala plaan .pdf failis)
Ala plaani nägemiseks pildifailis keri allapoole.
Kohad määratakse korraldaja poolt.

Kontaktisik Elekter kwh Osalemise kp Laud, pink Koha nr
Age Viimsalu 18.-19.05 13
Ain Marran 2 18.-19.05 18
Aita Raudkivi 18.-19.05 6
Albert Volkov 1 18.-19.05 Jah K1
Anastassia Sanders 18.-19.05 86
Andres Kompus 18.-19.05 K25
Andres Mürk 18.05 lastealal
Anelle Drissi 5 18.-19.05 T20
Anett Bleier 18.-19.05 33
Anna Peterson 0 18.-19.05 28
Anne Suurpõld 18.05 jah 2
Anneli Kompus 18.-19.05 jah 10
Anneli Lehtmäe 18.-19.05 75
Annika 18.-19.05 11
Antti Hunt 2 18.-19.05 17
Anu Tensing 18.-19.05 90
Anu Vingisaar 18.-19.05 40
Artur Krankals 18.-19.05 36
Caddi Paugus 1 18.-19.05 jah 1
Clarika Murakas 18.-19.05 K16
Deborah Kuusik 18.-19.05 3
Dmitri Ojasalu 18.-19.05 K11
Eneli Agu 1 18.-19.05 K6
Erika Peit 18.-19.05 K0
Erika Pääbus 18.-19.05 12
Ethel Kalam 18.-19.05 K8
Eve Kuningas 18.-19.05 jah 89
Eve Veski 8 18.-19.05 T15
Eveli Glinjanski 18.-19.05 47
Evelin Voogla 1 18.-19.05 K3
Gerly Ragilo 18.-19.05 K14
Grei Reigo 1 18.-19.05 K2
Harri Kotsnov 18.05 jah 2 8
Helgi Koppel 18.-19.05 jah 84
Iriina Kohu 18.-19.05 34
Jaanus Siller 18.-19.05 K19
Jaanus Veli 6 18.-19.05 T31
Jana Talu 18.-19.05 Jah K24
Jekaterina Koroljova 18.-19.05 K23
Jekaterina Orehhova 18.-19.05 46
Jesper Parve 1 18.-19.05 jah T37
Joosep Vimm ei 19.05 24
Juri Gavriltsenko 18.-19.05 38
Kadri 18.-19.05 K9
Kadri Schneider 5 18.-19.05 T29
Kadri Talva-Ots ei 18.05 29
Kaia Valdek 18.-19.05 71
Kaili Tuul 1 18.-19.05 T22
Kaimo Laanemaa 7 18.-19.05 T35
Kairi Kaur 2 18.05 Jah 32
Kairi Tikki 4 18.-19.05 T9
Kairit Leima 18.-19.05 73
Kaisa Kajaste 18.-19.05 K29
Kaisa Siitan 18.-19.05 15
Kalamaja rk juhataja Helen Reiser 18.05 Jah 67
Karin Luik 3 18.-19.05 19
Karit Urva 19.05 K18
Karl Jõgi 3 18.-19.05 T38
Karol Sepik 1 18.-19.05 T28
Katariina Raadik 18.-19.05 ja 41
Katrin Kuusemäe 18.-19.05
Katrin Maack 18.-19.05 jah, pink K22
Katrin Tuisk 8 18.-19.05 jah T16
Kersti Kivirand 18.-19.05 77
Kerstin Kütt 18.05 K18
Kertu-Kai Põldvere 18.05
Kirsti Randväli 3 18.-19.05 T33
Konstantin 18.-19.05 16
Kristel Kõiva 3 18.-19.05 T26
Kristiina Hallimäe 18.-19.05 14
Kristiina Kalistru 18.-19.05 jah K7
Kristin Külm 18.05
Kristin Raup 18.05 jah leluturg
kristina Kaur 18.-19.05 K21
Kristjan Arro 1 18.-19.05 T24
Kätlin Ülesoo 18.-19.05 78
Leelo Mäesep 1 18.-19.05 T5
Lehti Veeväli 18.-19.05 35
Liisbeth Traks 18.-19.05 45
Liliann Oja 1 18.-19.05 jah K5
Maaja Hallik 18.-19.05 48
Maario Saag 2 18.-19.05 21
Maarja Buddell 18.-19.05 63
Maido Maiste 3 18.05 jah 24
Margarita Laanvee 18.-19.05 80
Maria Lilje 3 18.-19.05 jah T3
Marie Pullerits 1 18.05 jah K26
Mariel Tammik 18.-19.05 K17
Marika Salk 18.05 64
Marili Karna 18.-19.05 68
Mariliis Pinn 18.-19.05 81
Marje Tamm 18.-19.05 K20
Marko Heinsoo 18.-19.05 26
Mart Klaas 14 18.-19.05 T17
Mehmet 4 18.05 23
Mihkel Lubi 2 18.-19.05 T6
Mikk Mähar 18.05 jah 4
Mikk Rajaver 5 18.-19.05 jah 3 T30
Mirjam 1 19.05 jah 2 50
Mirjam Aan 3 18.-19.05 jah 3 K27
Monika Tartu 18.-19.05 jah K4
Märt Riiman 4 18.-19.05 T7
Natalie Sanna 18.-19.05 jah K28
Olga Jelõkova 18.-19.05 82
Pille Kirsipuu 2 18.-19.05 20
Piret Peiker 18.05 jah 7
Raido Sepik 2 18.-19.05 T25
Raul Kerme 18.05 27
Raul Reemet 3 18.-19.05 T4
Remi Ruustalu 18.-19.05 K15
Rene Noni 18.-19.05 jah, 5 87
Rene Sapran 18.-19.05 42
Riho Luuse 18.-19.05 83
Riine Sooäär 18.-19.05 44
Rita Protten 18.-19.05 K13
Ruth Jaama 18.-19.05 76
Sergei Jarovenko 4 18.-19.05 jah, 3 T23
Sergio Gomez Oliveros 2 18.-19.05 jah T11
Sigrid Klaas 18.-19.05 jah 79
Sigrid Kohv 18.-19.05 K10
Siiri Soosaar 4 18.-19.05 T21
Sille Samm 16 18.-19.05 T2
Sten Svetljakov 66
Tarieli Lipartia 18.-19.05 85
Tetjana Konsa 18.-19.05 jah 88
Tiina Sokolova 2 18.-19.05 T1
Timur Seiidov 11 18.-19.05 T19
TOIVO KAMPUS 18.-19.05 25
Toomas Ojavere 3 18.-19.05 T39
Triin Tomingas 18.-19.05 69
Urmet Haas 8 18.-19.05 T12
Urmet Haas 2 18.-19.05 T14

*korraldajad jätavad endale õiguse teha alal muudatusi!